Pomoc
Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę dołączyć do więcej niż jednego klubu?

Odpowiedź

Oczywiście. Możesz dołączyć do dowolnej liczby klubów. Przesyłki od każdego z nich będą dostarczane w oddzielnych paczkach, w terminach podanych na podstronach poszczególnych klubów subskrypcyjnych.

Jakie są dostępne formy płatności?

Odpowiedź

Najwygodniejszą formą płatności jest karta płatnicza. Wystarczy podać jej numer raz, by nie musieć pamiętać o opłacaniu kolejnych miesięcy w danym klubie. Możesz również wybrać internetowy przelew bankowy (co miesiąc wyślemy Ci przypomnienie o terminie wpłaty). Jeśli chcesz zamówić subskrypcję na prezent, zapłać z góry za cały okres członkostwa w klubie.

Nie mam aktualnie środków na karcie, czy nadal mogę być w wybranym klubie? Co stanie się z moim boxem, za którego nie zostanie pobrana płatność?

Odpowiedź

Za każdym razem podejmujemy dwukrotną próbę pobrania opłaty za dany miesiąc (w przypadku niemożności ściągnięcia należnej kwoty wyślemy Ci e-mail). Jeśli mimo to nie otrzymamy wpłaty, po prostu ominie Cię przesyłka z danego miesiąca, ale wciąż będziesz w klubie, aż do momentu samodzielnej rezygnacji.

Czy mogę zamówić archiwalny box?

Odpowiedź

Nie ma takiej możliwości.

Czy mogę voucher prezentowy wręczyć osobiście, czy muszę wysłać go mailem?

Odpowiedź

Wszystko zależy od Ciebie. Jeśli wybierzesz opcję natychmiastowej realizacji – wyślemy osobie obdarowanej e-mailem voucher z kodem aktywacyjnym. Możesz również wydrukować voucher i wręczyć go osobiście. Odpowiednią opcję zaznaczysz w trakcie procesu zamawiania.

Czy mogę wprowadzić więcej niż jeden adres wysyłki? Chcę, aby boxy jednego z klubów przychodziły do mojej firmy.

Odpowiedź

Tak, dołączając do kolejnych klubów, można każdorazowo określić adres wysyłki.

Jak długo mogę gromadzić SubPlusy?

Odpowiedź

SubPlusy są ważne przez 12 miesięcy od momentu ich przyznania. Co miesiąc będziemy Ci wysyłać e-mailem informację o statusie zgromadzonych SubPlusów.

Czy na box z produktami cyfrowymi (np. ebooki) muszę również czekać?

Odpowiedź

Ze względu na specyfikę produktów dostępnych w wersji cyfrowej pierwszy box wysyłany jest od razu.