1 Wygoda

Dołączasz do interesującego Cię klubu, a co miesiąc paczka z zawartością-niespodzianką trafia pod wskazany adres. Nie dość, że pierwszy box zamówisz w specjalnej cenie, to jeszcze nie tracisz czasu na kolejne zakupy. Co więcej, jeśli zostaniesz w wybranym klubie co najmniej pół roku – zyskasz kolejny rabat.

Zarejestruj się

3 Nagrody

Za każdy miesiąc członkostwa w danym klubie otrzymujesz SubPlusy. Możesz je następnie wymienić na atrakcyjne zniżki w dowolnym programie w SubClubie.

SubClub – zakupy subskrypcyjne
Jak to działa

To proste. Rejestrujesz się w SubClubie i aktywujesz członkostwo w dowolnej liczbie klubów. Co miesiąc otrzymujesz paczki ze starannie wyselekcjonowanymi produktami. Tak długo, jak tylko chcesz. Możesz również zamówić subskrypcję na prezent.

2 Bezpieczeństwo

Stosujemy zabezpieczenia zgodne z najwyższymi standardami PCI DSS. Skorzystaj z wygodnych płatności cyklicznych (karta płatnicza) lub szybkiego przelewu elektronicznego.

4 Elastyczność

Zawsze dostosujemy się do Ciebie. Możesz w dowolnej chwili zrezygnować z subskrypcji, dołączyć do innego klubu, zmienić formę płatności lub adres, pod który mamy dostarczyć kolejnego boxa.

Zarejestruj się